Opcje przeglądania

Oferujemy szeroki wybór produktów powszechnie stosowanych w żywieniu trzody chlewnej, bydła, ale również koni. Jednym z nich są wysłodki buraczane, które stanowią produkt uboczny przy produkcji cukru. Ich dawkowanie z wskazane jest dla trzody, koni, ale także krów - w celu zwiększenia mleczności. Produkty te, swoją popularność wśród hodowców zyskały, dzięki temu, że zawierają wiele wartościowych składników odżywczych - głównie węglowodanów.

Zawarte w wysłodkach polisacharydy – celuloza, hemiceluloza oraz ligniny, a także niewielkie ilości tłuszczu zapewniają długie uczucie sytości. Dodatkowo, dzięki niskiej wartości pH stabilizują również trawienie, co jest bardzo ważne w przypadku zwierząt hodowlanych. Należy pamiętać, aby preparaty stosować zgodnie z instrukcją, w ten sposób zyskasz gwarancję, że dawkowanie jest właściwe.

Oferowane wysłodki sprzedajemy w opakowaniach po 25 kg. W zależności od potrzeby, mogą być one stosowane bezpośrednio jako pasza dla zwierząt, ale także jako składnik na kiszonkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl