Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zapewnienie świeżości przechowywanych produktów żywieniowych oraz bezpieczeństwa sypkich produktów użytkowych to podstawa magazynowania. Wykorzystujemy nowoczesne materiały, zapewniające trwałość oraz szereg właściwości, dzięki którym przechowywane produkty nie są narażone na negatywny wpływ czynników zewnętrznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo worki polipropylenowe, raszlowe, jutowe, na odpady oraz produkty spożywcze. W zależności od przeznaczenia różnią się one wielkością, zapewniając użytkownikom pełną funkcjonalność. Z powodzeniem sprawdzą się przy przechowywaniu produktów sypkich, takich jak ziarna, otręby czy mąka, niezależnie od formy przemiału, a także wielu rodzajów opału. Neutralna barwa opakowań pozwoli na ich magazynowanie zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych.

Udostępniamy Państwu pojedyncze sztuki oraz pełne pakiety worków w kilku głównych rozmiarach. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się liczne akcesoria zwiększające funkcjonalność produktów bazowych, między innymi wytrzymałe, estetyczne stojaki do segregacji odpadów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl