Opcje przeglądania

Szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych karm dla królików i gryzoni różnych gatunków. Stawiamy na naturalne pasze bogate w wartościowe składniki odżywcze, które wspomogą prawidłowy i zrównoważony rozwój zwierząt na każdym etapie życia. Zbilansowane pożywienie oparte na ziarnach i nasionach — wzbogaconych o atrakcyjne dodatki — to podstawa zrównoważonej hodowli. Naszą ofertę uzupełniają funkcjonalne akcesoria oraz elementy wyposażenia.

Żywność dla królików oraz innych gryzoni — postaw na naturę

W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie pożywne pasze dla zwierząt w wielu różnych odmianach. Oferujemy między innymi mieszanki dla samic w okresie reprodukcji, a także osobników młodych oraz tych w intensywnie tuczonych. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno produkty służące do jako wyłączne pożywienie, jak i te do łączenia z pokarmem objętościowym. Oprócz tego nasz asortyment obejmuje wygodne paśniki oraz funkcjonalne i proste w montażu poidła, dzięki którym zapewnisz zwierzętom stały dostęp do czystej wody.

F.P.H.U. "BIO-RAK" s.c. Kazimierz Rak, Michał Rak | ul. Ciebłowice Duże 241 | 97-200 Ciebłowice Duże | woj. łódzkie | Tel. +48797723473 | E-mail: kontakt@biorak.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl