Blog

Biorak.pl z wysyłką paletową 0

W ostatnich latach hodowle zwierząt to ciągła transformacja polegająca na coraz większej profesjonalizacji. Nawet jeśli mamy okazję dostarczać towar dla bardzo małej hodowli przydomowej, zawsze Hodowcy mają doskonale przygotowane akcesoria, pomieszczenia, w których przybywają ich pupile. Hodowcy szukają nowinek, wysokiej jakości towaru, ale również wygody, aby jednym kliknięciem móc zamówić pokarm dla swoich zwierząt.

czytaj całość »
Komnata tajemnic czyli obcowanie z sowami 0

Jak już większość z Was wie, Kurza Hacjenda to nie tylko kury ozdobne, pawie, bażanty i papugi. Posiadamy także sowy. Te niezwykłe istoty zagościły u nas po raz pierwszy ponad 3 pata temu. Wtedy właśnie trafiła do nas Zosia. Samica puchacza afrykańskiego. Trudno opisać uczucia i myśli na widok ptaka, którego do tej pory widywało się w telewizji, ale też co za tym idzie było to dla nas ogromne wyzwanie. Sowy bowiem to świat zupełnie inny od kurzego.

 

 

czytaj całość »
Chcę mieć swoje kurki, czyli jak zacząć przygodę z kurnikiem? 0

Każdy z nas, nawet hodowcy, zaczynali od zera. Swoje piękne kurki , dające jajeczka a wiosną wodzące pisklęta to marzenie niejednej osoby . Ale…No właśnie. Zaczynają nasuwać się różne pytania, na które ciężko znaleźć odpowiedź. Najłatwiej jest wejść w kontakt z dobrym hodowcą i poprosić go o doradztwo. Ale nie zawsze jest taka możliwość . Dlatego właśnie piszemy dla Was skrót informacji, które powinniście wiedzieć chcąc rozpocząć przygodę z kurkami .

czytaj całość »
Przywitanie z Kurzą Hacjendą 0

Dawno, dawno temu… Hmm, w sumie nie aż tak dawno bo 6 lat temu… Za górami, za lasami… a może dokładniej w pięknej polskiej wsi o wdzięcznej nazwie Wenecja powstało miejsce poświęcone ptakom. Jak się to stało? Przeczytajcie baśń o Kurzej Hacjendzie.

czytaj całość »
Wszystko co najlepsze dla ptaków 0

Jesteśmy obecni tam gdzie wy. Od wielu lat otaczamy się doświadczonymi Hodowcami, z którymi codziennie rozmawiamy i wspólnie szukamy odpowiedzi na wiele nurtujących wiele ludzi pytań – jak np. jaką wybrać paszę? Jaką metodę stosować w hodowli? Czy można stosować takie same metody hodowli w dwóch różnych hodowlach? Na te i wszystkie inne pytania będziemy szukali odpowiedzi i przedstawiali Wam nasze analizy i przemyślenia. Do naszych wpisów zaprosimy ekspertów, miłośników, praktyków, a także tych, którzy po prostu zechcą zadać pytanie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl